logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Головне питання - вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою та створення лісових культур на базі держпідприємств Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства. На цю тему доповідав начальник облуправління Олександр Дзюбенко.

Заступником начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства призначили Олександра ЗАБАРУ. Сьогодні, 23 вересня, його перший робочий день на цій посаді. Напередодні начальник управлінні Віктор ЧИГРИНЕЦЬ представив свого нового заступника колективу управління. Він відповідатиме за питання лісового господарства.

Сумські лісівники занепокоєні поширенням у мережі Інтернет негативної інформації про викриття правоохоронними органами злочинної схеми, організованої підприємцями зі Львівщини, фігурантами якої вони ніби то є.

У рамках програми Президента України «Зелена країна» (висадження 1 мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років) Держлісагентство вже зробило відповідні кроки:

Україна – молода держава, яка закріплює свої позиції в міжнародному просторі. ЇЇ розбудова здійснюється за активної участі державних підприємств лісового господарства області. Вони постійно розвиваються та роблять стабільний внесок в економіку регіону.

Професійному святу – професійні змагання. Цьогоріч свою майстерність присвятили професійному лісівничому святу – Дню працівника лісу – люди однієї з найбільш небезпечних професій у світі – вальники лісу.

Ліси вкривають лише 15.9% території України при оптимальному показнику лісистості у 20%. У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев. За 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів.

Сторінка 1 із 99

Анонси:

Сумські лісівники запрошують до участі у осінній акції «Створюємо ліси разом»!

вер. 23, 2021
З 1 жовтня в Україні стартує акція «Створюємо ліси разом». Триватиме вона, в…
Читати далі...

Події:

У Черкасах відбулася розширена колегія Державного агентства лісових ресурсів України

вер. 24, 2021
Головне питання - вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Як розпочався навчальний рік в учнівському лісництві «Нескучанське» Тростянецького лісгоспу

вер. 21, 2021
Днями пролунав дзвоник у лісовій школі Тростянецького лісгоспу та покликав на…
Читати далі...