logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Днями пролунав дзвоник у лісовій школі Тростянецького лісгоспу та покликав на урок вихованців учнівського лісництва «Нескучанське». Це довгоочікувана мить для учнів, адже за період літніх канікул усі встигли засумувати за заняттями у природі, цікавим спілкуванням та чудовими пейзажами, що відкриваються з класу під відкритим небом.

На гостини до центральної садиби лісгоспу роменські лісівники запрошують всіх, хто цікавиться життям лісу та його мешканців. Саме тут, на території дендропарку вони облаштували нову екологічну стежку.

Державне підприємство «Середино-Будське лісове господарство» успішно пройшло аудит, що проводився незалежною аудиторською компанією ТОВ «Легалліс», і вже третій рік поспіль дію сертифікату за системою FSC (Forest Stewardship Council) продовжено на наступний річний цикл до 2022 року.

Рейдуючи лісові масиви, кролевецькі лісівники виявили лісокрада. Подія сталася в ніч з 12 на 13 вересня в угіддях Ярославецького лісництва Кролевецького лісомисливського господарства. Завдяки вчасним та злагодженим діям всіх відповідальних служб злочин вдалося зупинити.

Майже все літо на Сумщині утримувався найвищий 5-й клас пожежної небезпеки. Осінь також прогнозують посушливу. Тож лісова охорона вживає всіх заходів для профілактики розповсюдження ймовірних лісовихпожеж. Одним із заходів є облаштування мінералізованих смуг.

У Шосткинському лісгоспі розпочали процес інвентаризації лісу в рамках проведення Національної інвентаризації лісів України. Підприємство стало першим у північній частині області, де пройшли польові роботи.

«Лісова охорона Лебединського лісгоспу виявила незаконну рубку у кварталі 51 виділі 10 Бишкінського лісництва. Було зрубано 11 дерев породи береза. Зрубана деревина склала 1,51 м3 . Шкода, нанесена лісовому господарству, склала 18 312,14 грн», - прокоментував подію, яка сталась 25 серпня, начальник відділу охорони і захисту лісу Лебединського лісгоспу Євген Лаврик.

Сторінка 1 із 72

Анонси:

Сумські лісівники запрошують до участі у осінній акції «Створюємо ліси разом»!

вер. 23, 2021
З 1 жовтня в Україні стартує акція «Створюємо ліси разом». Триватиме вона, в…
Читати далі...

Події:

У Черкасах відбулася розширена колегія Державного агентства лісових ресурсів України

вер. 24, 2021
Головне питання - вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Як розпочався навчальний рік в учнівському лісництві «Нескучанське» Тростянецького лісгоспу

вер. 21, 2021
Днями пролунав дзвоник у лісовій школі Тростянецького лісгоспу та покликав на…
Читати далі...