logoСУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГОlogo
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що 23-24 вересня 2021 року заплановано проведення електроннихквартальних аукціонів з продажу необробленої деревини (поставка ІV-го кварталу 2021 р.) по державних лісогосподарських підприємствах Сумської області. Аукціони будуть проведені ТОВ «Українська енергетична біржа» із залученням агентів ТОВ «Таурус» та СТБ «Сумиагропромбіржа».

Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що протягом ІІІ-ого кварталу 2021 р. державними лісогосподарськими підприємствами Сумської області заплановано проведення додаткових електронних аукціонів з продажу необробленої деревини.

Відповідно до Доручення №4 засідання розширеної колегії Держлісагентства України від 25.03.2021 (протокол №3), п. 1.6 Наказу Держлісагентства України від 17.12.2020 № 399Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що державними лісогосподарськими підприємствами Сумської області протягом ІІ-ого кварталу 2021 р. заплановано проведення додаткових електронних аукціонів з продажу необробленої деревини.

З 1 квітня Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства розпочинає обмін контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання на наступний мисливський сезон 2021-2022 року.

Сумське ОУЛМГ інформує споживачів, що 16-17 червня 2021 року заплановано проведення квартальних електронних аукціонів з продажу необробленої деревини (поставка ІІІ-го кварталу 2021 р.) по державних лісогосподарських підприємствах Сумської області, в т.ч.:

Повідомлення про проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Терміни проведення Акції

Початок:з 21 березня, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції A/RES/67/200 як Міжнародний день лісів. У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту».

Сторінка 1 із 26

Анонси:

Сумські лісівники запрошують до участі у осінній акції «Створюємо ліси разом»!

вер. 23, 2021
З 1 жовтня в Україні стартує акція «Створюємо ліси разом». Триватиме вона, в…
Читати далі...

Події:

У Черкасах відбулася розширена колегія Державного агентства лісових ресурсів України

вер. 24, 2021
Головне питання - вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою…
Читати далі...

Новини лісгоспів:

Як розпочався навчальний рік в учнівському лісництві «Нескучанське» Тростянецького лісгоспу

вер. 21, 2021
Днями пролунав дзвоник у лісовій школі Тростянецького лісгоспу та покликав на…
Читати далі...